Mesaj gönder
aboutus
qc profili

Goldrain, yeni tesise taşınmasından bu yana, organizasyon yapısını ve ilgili kalite yönetimi süreçlerini optimize etti.

 

Yeni proje için, geliştirme aşamasında, şirketin omurgası teknolojisini projenin titiz bir şekilde değerlendirilmesine odaklıyoruz.ve geliştirme verimliliğini ve tek seferlik başarı oranını iyileştirdiler.

 

Tedarikçiler için, en uygunların hayatta kalması, kalifiye tedarikçilere yeniden değerlendirme ve kalite rehberliği yaptık. Şirketimizin kalite gereksinimlerini açıklamalarını sağlamak için.Bu sayede gelen malzemelerin kalitesini arttırır..

 

Üretim sürecinde, ilk parçanın denetimi kontrolüne odaklanıyoruz, ilk parçanın denetimi nitelikli olmadıkça seri üretime izin verilmeyecektir.

 

Üretim sürecinde ortaya çıkan büyük kalite sorunları için, kalite mühendisleri ve Ar-Ge mühendislerinden oluşan özel bir teknik reform ekibi oluşturduk.Kalite sorunlarının kök nedeni analizi üzerinde çalışmak, ve ekip kalıp mühendisleri ve otomatik ekipman mühendisleri ile birlikte kalıpların yanı sıra otomatik montaj ekipmanlarının düzeltilmesi ve geliştirilmesi için çalışır,Kaynağındaki kalite sorunlarını tamamen ortadan kaldırmak için.

 

Seri üretimi bitmiş ürünler, IPQC, FQC ve OQC tarafından kontrol edildikten sonra,uygun olmayan nakliye nedeniyle oluşan kalite anormalliğini azaltmak için kalifiye bir nakliye şirketi tarafından müşteriye teslim edilecek..

 

Satış ekibi müşteriyle düzenli olarak iletişime geçecek ve müşteriyi hizmet memnuniyetimiz hakkında geri bildirim vermesini isteyecek, müşteri şikayetleri ve önerileri için,Bunu halletmek için özel personele sahibiz., ve müşterilerimizi daha iyi memnun etmek için kalite yönetimimizi geliştirmek.

Ningbo JinYu Technology Industry Co.,Ltd kalite kontrol 0

Ningbo JinYu Technology Industry Co.,Ltd kalite kontrol 1

 

Ningbo JinYu Technology Industry Co.,Ltd kalite kontrol 2

Ningbo JinYu Technology Industry Co.,Ltd kalite kontrol 3

Ningbo JinYu Technology Industry Co.,Ltd kalite kontrol 4

Ningbo JinYu Technology Industry Co.,Ltd kalite kontrol 5

 

Ningbo JinYu Technology Industry Co.,Ltd kalite kontrol 6

 

Sosyal Sorumluluk Raporu -2021.pdf

Kalite Bütünlüğü Raporu 2021.pdf

Çevre Bilgisi Açıklama Raporu.pdf

Sertifikalar
İletişim bilgileri