aboutus
qc profili

Goldrain, yeni tesisine taşınmasından bu yana organizasyon yapısını ve ilgili kalite yönetim süreçlerini optimize etmiştir.Kalite, bir işletmenin hayatıdır.

 

Yeni proje için, geliştirme aşamasında, şirketin omurga teknolojisini projeyi titizlikle değerlendirmeye odakladık ve geliştirme verimliliğini ve bir kerelik başarı oranını artırdık.

 

Tedarikçiler için, en güçlünün hayatta kalması için, kalifiye tedarikçilere, şirketimizin kalite gereksinimlerini netleştirmelerini sağlamak için yeniden değerlendirme ve kalite rehberliği yaptık, böylece gelen malzemelerin kalitesini iyileştirdik.

 

Üretim sürecinde, ilk parçanın denetiminin kontrolüne odaklanıyoruz, ilk parçanın denetimi kalifiye olmadıkça seri üretime izin verilmeyecek.

 

Üretim sürecinde ortaya çıkan büyük kalite sorunları için kalite mühendisleri ve Ar-Ge mühendislerinden oluşan, kalite sorunlarının kök neden analizi üzerinde çalışan özel bir teknik reform ekibi kurduk ve ekip, kalıp mühendisleri ile birlikte çalışıyor. ve otomatik ekipman mühendisleri, kalite sorunlarını kaynaktan tamamen ortadan kaldırmak için kalıpları ve otomatik montaj ekipmanını düzeltmek ve geliştirmek için.

 

Seri üretilen bitmiş ürünler, uygun olmayan nakliyeden kaynaklanan kalite anormalliğini azaltmak için IPQC, FQC ve OQC tarafından kontrol edildikten sonra kalifiye bir nakliye şirketi tarafından müşteriye teslim edilecektir.

 

Satış ekibi düzenli olarak müşteriyle iletişime geçecek ve müşteriden müşteri şikayetleri ve önerileri için hizmet memnuniyetimiz hakkında geri bildirimde bulunmasını isteyecektir, bununla başa çıkmak ve kalite yönetimimizi iyileştirmek için uzman personelimiz var. müşteriler daha iyi bir şekilde.

Sosyal Sorumluluk Raporu -2021.pdf

Kalite Bütünlük Raporu 2021.pdf

Sertifikalar
İletişim bilgileri