aboutus
qc profili
Goldrain, yeni tesise taşınmasından bu yana, organizasyon yapısını ve ilgili kalite yönetim süreçlerini optimize etti. Kalite bir işletmenin hayatıdır.

Yeni proje için, geliştirme aşamasında, şirketin omurgası teknolojisini projeyi titizlikle değerlendirmeye odakladık ve geliştirme verimliliğini ve bir kerelik başarı oranını artırdık.

Tedarikçiler için, en uygun olanın hayatta kalması için, şirketimizin kalite gereksinimlerini netleştirmek ve böylece gelen malzemelerin kalitesini artırmak için kalifiye tedarikçilere yeniden değerlendirme ve kalite rehberliği yaptık.

Üretim sürecinde, ilk parçanın denetiminin kontrolüne odaklanıyoruz, ilk parçanın muayenesi nitelikli olmadığı sürece seri üretime izin verilmeyecektir.

Üretim sürecinde ortaya çıkan temel kalite sorunları için, kalite mühendisleri ve Ar-Ge mühendislerinden oluşan, kalite sorunlarının temel neden analizinde çalışan ve ekip kalıp mühendisleriyle birlikte çalışan özel bir teknik reform ekibi kurduk. ve otomatik ekipman mühendisleri kalıpları düzeltmek ve geliştirmek için ve otomatik montaj ekipmanı, kalite sorunlarını kaynaktan tamamen ortadan kaldırmak için.

Seri üretilen bitmiş ürünler, IPQC, FQC ve OQC tarafından kontrol edildikten sonra, uygun olmayan nakliye nedeniyle ortaya çıkan kalite anormalliğini azaltmak için kalifiye bir nakliye şirketi tarafından müşteriye teslim edilecektir.

Satış ekibi, müşteriyle düzenli olarak iletişime geçecek ve müşteriden hizmet memnuniyetimiz hakkında geri bildirimde bulunmasını isteyecek, müşterinin şikayet ve önerileri için, bununla başa çıkmak ve kalite yönetimimizi iyileştirmek için uzman personelimiz var. müşteriler daha iyi bir şekilde.

Sertifikalar
İletişim bilgileri