aboutus
qc profili
Goldrain, yeni tesise taşınmasından bu yana organizasyon yapısını ve ilgili kalite yönetim süreçlerini optimize etti. Kalite, bir işletmenin hayatıdır.

Yeni proje için, geliştirme aşamasında, projeyi titizlikle değerlendirmek için şirketin omurga teknolojisine odaklanıyoruz ve geliştirme ve tek seferlik başarı oranının verimliliğini artırdık.

Tedarikçiler için, en uygun olanın hayatta kalması için, kalifiye tedarikçilere, firmamızın kalite gereksinimlerini açıklığa kavuşturmak ve böylece gelen malzemelerin kalitesini artırmak için yeniden değerlendirme ve kalite rehberliği yaptık.

Üretim süreci sırasında, ilk parçanın muayenesinin kontrolüne odaklanıyoruz, ilk parçanın muayenesi kalifiye edilmedikçe seri üretime izin verilmeyecektir.

Üretim sürecinde ortaya çıkan ana kalite problemleri için kalite mühendisleri ve Ar-Ge mühendislerinden oluşan, kalite sorunlarının kök neden analizi üzerinde çalışan ve takım mühendisleri ile birlikte çalışan özel bir teknik reform ekibi kurduk. ve otomatik ekipman mühendislerinin, kalıptan çıkan ve aynı zamanda otomatik montaj ekipmanlarının yanı sıra, kalite problemlerini tamamen ortadan kaldıracak şekilde düzeltilmesi ve iyileştirilmesi.

Kitlesel olarak üretilen bitmiş ürünler, IPQC, FQC ve OQC tarafından kontrol edildikten sonra, uygunsuz nakliyatın neden olduğu kalite anormalliğini azaltmak için müşteriye nitelikli bir nakliye şirketi tarafından teslim edilecektir.

Satış ekibi müşteriyle düzenli olarak iletişime geçecek ve müşteriden şikayetleri ve önerileri için müşteri memnuniyetini, müşterinin şikayetleri ve önerileri için geri bildirimde bulunmasını isteyecek, bunun için uzman personelimiz olacak ve kalite yönetimimizi geliştirmek için, Müşteriler daha iyi bir şekilde.

Sertifikalar
İletişim bilgileri